Blog > Komentarze do wpisu

Antylajferzy walczą z obrońcami zwierząt

Prawica po raz kolejny chce dać aparatowi represji więcej możliwości znęcania się nad kobietami nie może zrozumieć że ktoś broni praw zwierząt. 

 „Chyba nigdy nie zrozumiem lewackiej logiki. Tej, która każe ronić łzy i pochylać się nad pieskami i kotkami…”.

 Pisze Terlikowska, podobnie jak wielu innych "niepokornych". To wynik nie tylko z ułomności intelektualnej prawactwa, ale przede wszystkim zdemoralizowania. Istotą konserwatywnego światopoglądu jest pogarda dla słabych i przekonanie, że silniejszy ma prawo mordować i zniewalać innych, bo takie jest „prawo naturalne”.

 Co bowiem oznacza propozycja prawicy? Kobiety mają być zniewolone i zamienione w maszyny do rodzenia dzieci. Kobiety mają być zmuszane do cierpienia, torturowane fizycznie i psychicznie. Ich zdrowie i życie nie ma dla prawactwa żadnej wartości. Tak samo jak żadnej wartości nie ma życie zwierząt.

 Całkowity zakaz aborcji już doprowadził do śmierci kobiet w krajach w których został wprowadzony i to jest realny skutek prawicowej polityki. Ci tzw „obrońcy życia” są w rzeczywistości wrogami życia, są antylajferami, którzy zioną nienawiścią do wszystkiego co słabsze lub pochodzi z obcego podwórka.

 Prawica która roni fałszywe łzy nad uszkodzonymi tkankami, nie płakała kiedy popełniano ludobójstwo w Ruandzie. Kler  katolicki przyglądał się tym zbrodniom z biernym przyzwoleniem. Prawica nie płakała kiedy mordowano ludzi w obozach koncentracyjnych. Zbrodniarze wojenni byli błogosławieni przez papieży i biskupów, którzy aktywnie pomagali mordercom. Kościół katolicki działa jak zorganizowana siatka wspierającą pedofilów i bandytów a ideologia głoszona na katechezach to ideologia nienawiści do ludzi. To dlatego polska prawica gardzi kobietami nie rozumie lewaków, którzy bronią życia kobiet i zwierząt.

 Nienawiść jest podstawą światopoglądów każdego prawicowca, tak samo polskiego katofaszysty jak muzułmańskiego terrorysty.

środa, 23 marca 2016, meinglanz

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: