Blog > Komentarze do wpisu

Skopani przez Kopacz

Zmiana na stanowisku premiera i wywalenie z rządu Biernackiego i Królikowskiego zostały przez media szumnie odfajkowane jako „skręt Platformy Obywatelskiej w lewo”. Spekulowano o wejściu prof. Płatek do ministerstwa sprawiedliwości. Portale LGBT strasznie się podjarały perspektywą uchwalenia przez nowy rząd projektu o związkach partnerskich.

 Niejeden lewak i gej pewnie zaczął bardziej przychylnie patrzeć na Partię miłościwie nam panującą i być może zastanawiać się nad udzieleniem jej głosu w najbliższych wyborach samorządowych. Mnie też przez króciutki momencik przyszła myśl o zagłosowaniu na platformianego kandydata na prezydenta Katowic.

Minęły dwa tygodnie a środowisko LGBT dostało bez ostrzeżenia od bandy Kopacz takiego przysadzistego kopniaka prosto w d.

Drogie cioteczki, lesby i transki oto jest cała Platforma Wszystkich Katolików, na którą myślicie zagłosować. Tu dalej nic się nie zmienia - banda tchórzy i hipokrytów, którzy trzęsą portkami przed proboszczem.

Media liberalne zawsze się rajcowały tym jak to Tusk umiejętnie łączy w PO elektorat konserwatywny i postępowy. Nazywało się to szpagatem Tuska: z jednej strony stawiamy na feministki w rządzie, w drugiej przymilamy się do Opus Dei. Tylko, że z tych szpagatów zawsze jakoś tak się okazywało, że to katolicki taliban dostawał w rządzie posady, które mają realny wpływ na tworzenie prawa, a nam lewakom ostawały się jakieś ogryzki w postaci nic nie znaczącego pełnomocnika.

Kopacz już widać trenowała gimnastykę i stawia szpagaty równie szerokie co Tusk. Tak więc mamy feministkę w rządzie, ale w przepisach, które nas dotyczą, jak zwykle nic się nie zmienia, a jeśli coś się zmienia to na gorsze. Polska z roku na rok jest coraz bardziej fundamentalistycznym zaściankiem.

I pytanie dla katolików: co wam da to, że urząd stanu cywilnego uprzykrzy życie gejowi, który chce wyjechać z tego kraju? Co wam da robienie bydła na blogu ambasady USA która daje wizę dla homoseksualisty, który zawiera za oceanem małżeństwo?

Przecież wam katolikom powinno chyba zależeć żeby te wstrętne pedały wyjechały za granice. Przecież ci geje i lesbijki, które idą do urzędu po kwita, robią to po to by wyjechać. Jak im dacie ten świstek to oni znikną i nie będą już plugawić tej Katolickiej Polskiej Ziemi Uświęconej Krwią Powstańców.

  Podobno jesteście wierzący. Podobno coś dla was znaczy tzw. „bóg”. Skoro tak to powinno wam zależeć na propagowaniu wiary w waszą religię. Przecież waszym obowiązkiem jest „ewangelizacja”. Ale to co robicie – utrudnianie życia obcym ludziom, którzy chcą wyjechać, jest wyrazem bezinteresownej nienawiści i świadczy jedynie, że jesteście pozbawionymi empatii kłamcami, niezdolnymi do uczuć wyższych. Tym samym tylko obrzydzacie nam swoją religię i sprawiacie, że coraz więcej ludzi ma w d… waszego „boga”.

piątek, 10 października 2014, meinglanz

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: